Czy wiesz co symbolizuje czerwony znak „&” ?

Kilka dni temu dotarła do mnie przesyłka. Bardzo mi się spodobała, ale najbardziej jej misja.

Tak wielu ludzi codziennie dowiaduje się, że na coś choruje. Statystyki są bardzo przytłaczające i dołujące. Bezsilność ogarnia, często chcemy pomóc, ale nie wiemy jak.

Może tym razem uda nam się komuś pomóc?

Chciałabym Was poprosić o włączenie się do akcji WZÓR DO NAŚLADOWANIA.  Każdy z Was może stać się Ambasadorem akcji i być również dobrym wzorem do naśladowania poprzez chęć niesienia pomocy.

Co trzeba zrobić?

Otóż my kobietki lubimy malować paznokcie. Przyznasz, że paznokcie zwracają uwagę gdy są ładne, wypielęgnowane i kolorowe. Dlatego każda z Was może namalować na paznokciu czerwony znak &.

Malując na paznokciu wzór „&” dołączasz do akcji i stajesz się dla innych wzorem.
Dlaczego?
Ponieważ w ten nietypowy sposób popularyzujesz symbol walki z rakiem krwi, zwiększasz świadomość zachorowalności i dawstwa szpiku oraz zachęcisz do rejestracji w bazie dawców Fundacji DKMS Polska. Każda rejestracja to szansa dla chorych na odnalezienie bliźniaka genetycznego – dawcy komórek macierzystych krwi lub szpiku.
Znak „&” symbolizuje Światowy Dzień Raka Krwi. Jest manifestacją pomocy i wsparcia.

Tak naprawdę możesz zamieszczać na facebooku, instagramie i innych social mediach dowolne zdjęcia z czerwonym symbolem  &.  Gdy ktoś zapyta o znak, opowiedz o jego znaczeniu i zachęcaj do rejestracji na stronie www.dkms.pl.

W ten prosty sposób możesz wesprzeć walczących z rakiem krwi.

Czy można na Ciebie liczyć?

 

Czerwony znak „&” symbol wsparcia i pomocy dla chorych na raka krwi. Włącz się do akcji Wzór do naśladowania.

Więcej informacji znajdziesz na www.wzordonasladowania.pl

‪#‎wzórdonaśladowania ‪#‎dkms ‪#‎sallyhansen ‪#‎akcja ‪#‎pomoc ‪#‎możeszpomóc ‪#‎białaczka ‪#‎rakkrwi ‪#‎szansa ‪#‎wsparcie ‪#‎zarejestrujsięwbaziedawców ‪#‎dołączdoakcji

4 komentarze do “Czy wiesz co symbolizuje czerwony znak „&” ?

  1. Powiem szczerze, że do niedawna nie miłam pojęcia co oznacza czerwoy wzór &, aż z ciekawości zapytałam koleżankę z pracy czemu zawsze ma ten sam wzorek na paznokciu i od tej pory ja do niej też dołączyłam :)

  2. Świetnie! :-) Mam nadzieję, że coraz więcej osób dołączy do tej akcji, zechce pomóc i zostać dawcą :-) Jeśli chodzi o zdrowie i życie to jest to najcenniejsze co posiadamy. Warto pomagać! :-)

  3. Myślę, że przede wszystkim 28 maja będziemy widzieli ten symbol (czrwone &) w wielu miejscach i u wielu osób, i bardzo dobrze. Warto jednak żeby nie tylko tego dnia o tak poważnych sprawach a mysleć o tym i na co dzień. A sama akcja jak i najdrobniejszy udział – pochwalam niesamowicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>